1pxJak dużo czasu spędzasz w łazience? 0

Według badań naukowych, najwięksi myśliciele spędzają w łazience ponad rok swojego życia. Wydaje się, że tak wielu ludzi czuje się komfortowo w swoich łazienkach, iż stały się one miejscem, w którym rodzą się najlepsze pomysły.

Te same badania naukowe ujawniają, że 40% z pośród nas uważa iż chwile olśnienia i najlepsze myśli nawiedzają głowy, kiedy zażywamy kąpieli w wanie bądź pod prysznicem, a także w toalecie! Kiedy porównamy ten wynik do tylko 12% osób uważających, że najbardziej produktywny czas, to ten spędzony w pracy, należy stwierdzić, że może być coś na rzeczy w prezentowanych badaniach, co mogliby wykorzystać pracodawcy na całym świecie w celu osiągnięcia lepszych wyników... stwórzcie środowisko pracy bardziej przypominające łazienkę!

Odkryto, że przeciętny człowiek spędza 22 minuty w łazience każdego dnia, co odpowiada prawie 450 dniom w trakcie życia. Kiedy myślisz otym w ten sposób, to nie jest niespodzianką, że miejsce to wydaje się być nasycone wieloma falami mózgowymi!

Zatem, czy wykorzystujesz należycie swój czas w łazience, i dajesz sobie czas do namysłu? Może uwielbiasz długie kąpiele pod prysznicem, zmywające trud całego dnia, i zanurzasz się w pianie rozmyślając...? Jeśli tak, powinieneś, dla własnego bezpieczeństwa, rozejrzeć się za siedziskiem do wanny lub kabiny! A jeśli jesteś "toaletowym myślicielem", co robisz kiedy nachodzą Cię te najlepsze pomysły?

A może jesteś jednym z tych ludzi, którzy po prostu wchodzą i wychodzą z łazienki? Nie ma myślenia - nie ma zabawy...

Przekaż nam swoje przemyślenia i komentarze na naszym profilu na facebooku. Jesteśmy ciekawi, o czym myślicie, co wymyśliliście i gdzie...

 Myśliciel

 

Na podstawie www.onepoll.com.

1px Komentarze do wpisu (0)

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

© Kąpielowy.pl, PPHU „ASTRA”

Sklep internetowy od home.pl