Riga Sauna fińska 3-osobowa 150 x 120 cm J60120

 • nowość
Dostępność: dostępny
Wysyłkado 59 dni
Cena:9 337,60 zł 9337.60
Cena katalogowa:12 968,89 zł
ilośćszt.
1pxdodaj do przechowalni
Ocena:1px1px1px1px1px /1 5
Producent: Sanotechnik
Kod produktu: J60120

1px Opis

Riga Sauna domowa fińska sucha dla 3 osób 150x120 cm J60120:

Sauna domowa fińska od firmy Sanotechnik

 


Czym jest sauna domowa fińska?


Nasza Sauna domowa fińska to specjalna kabina z drewna jodły kanadyjskiej, z piecem do ogrzewania kamieni, które należy zraszać wodą. Nasz produkt jest kompletną instalacją, przystosowaną do użytku domowego co oznacza, że po zmontowaniu można w pełni cieszyć się funkcjonującą sauną. Sauny fińskie charakteryzują się wysoką temperaturą przy niskiej wilgotności dlatego również nazywa się ją sauną suchą. 


Dla kogo jest sauna domowa fińska?

Korzystanie z sauny ma na celu zrelaksowanie się, jednak seansy w saunie mają również wiele prozdrowotnych właściwości.

Wysoka temperatura w saunie sprawia, że naczynia krwionośne poszerzają się, jest to szczególnie ważne wśród osób prowadzących siedzący tryb życia, gdyż prowadząc mało aktywny tryb życia nie mamy okazji do podniesienia temperatury ciała ani do obniżenia, przez co układ krążenia ma obniżone zdolności do rozszerzania i kurczenia się, co może przyczynić się do powstania chorób układu krążenia, problemów z nadciśnieniem a nawet zwiększyć ryzyko zawału. Regularne korzystanie z sauny zaleca się osobą chcącym wzmocnić układ krwionośny, naczynia na skutek rozszerzania i kurczenia stają się mocniejsze i bardziej elastyczne, co jest ważne w profilaktyce chorób układu krwionośnego 

Sauna zalecana jest również dla osób chcących zadbać o swoją urodę, podczas seansu w saunie zrogowacony naskórek nasiąka wilgocią i złuszcza się i zostaje usunięty, z powierzchni skóry wydalane zostają również bakterie oraz nadmiar łoju. Regularne korzystanie z sauny wpływa pozytywnie na skórę, zmniejsza się ilość produkowanego sebum, a skóra dłużej pozostaje młoda i piękna.


Gdzie warto kupić saunę domową fińską?

Saunę domową na pewno warto kupić do hotelu bądź pensjonatu, jako atrakcja dla klientów. Możliwość skorzystania z Sauny na pewno wyróżni ośrodek na tle innych, ludzie chętnie korzystają z sauny fińskiej podczas wypoczynku i zwracają uwagę jakie atrakcje i udogodnienia przygotowano w hotelu. Dzięki domowym saunom fińskim nie trzeba wybierać drogiego pobytu w spa, bo mniejsze hotele, apartamenty bądź pensjonaty również są w stanie zapewnić dostęp do sauny.

Można kupić saunę fińską również do prywatnego domu, w dzisiejszych czasach technologia pozwala na zainstalowanie sauny w warunkach domowych. Takie rozwiązanie pozwala nam na regularne korzystanie z sauny, z zachowaniem pełnej prywatności. W wielu miejscowościach nadal ciężko o możliwość skorzystania z sauny. W mniejszych miasteczkach może nawet nie być sauny.

Instalując saunę w domu zawsze możemy zachęcić do skorzystania z niej swoich znajomych i rodzinę. Posiadanie sauny jest też symbolem statusu, gdyż jest to produkt premium na który nie każdy może sobie pozwolić.


Wymiary:

 • Wymiary: 150x120x190 cm
 • Wymiary wewnętrzne: 143x110x179 cm
 • Moc: 3600 W
 • Grubość szkła bezpiecznego : 8 mm

Parametry:

 • Sauna 3-osobowa
 • Piec na kamienie
 • Cebrzyk z chochlą do polewania kamieni
 • Okno i drzwi ze szkła bezpiecznego 8mm (Laminowane VSG)
 • Drewno jodły kanadyjskiej (hemlock)
 • Oświetlenie wewnętrzne
 • Termometr i higrometr (do kontroli temperatury i wilgotności w saunie)
 • Klepsydra
 • Certyfikat zgodności ze standardami Unii Europejskiej

 Filmik instruktażowy z montażu przykładowej sauny:  

YouTube Filmik z montażu przykładowej sauny

Przeczytaj więcej o zdrowotnym działaniu Saun Infrared na naszym blogu 


Gwarancja producenta:

 • 2 lata

Karta gwarancyjna w zakładce Reklamacje i zwroty.

1px Produkty powiązane

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

© Kąpielowy.pl, PPHU „ASTRA”