Sauny Infrared (Sauny na podczerwień)

 

Zastosowane w saunie Infrared promieniowanie podczerwone jest bezpieczne dla organizmu człowieka. Poprzez głęboką penetrację tkanek, wywołuje korzystne efekty zdrowotne. Dzięki promieniowaniu Infrared zdrowy efekt pocenia osiąga się jest już w temperaturze około 45°C, bez zbędnego obciążenia serca, całego układu krążenia, a także dróg oddechowych.

Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi w sklepie Kapielowy.pl saunami. Znajdziesz na pewno saunę odpowiadającą Twoim wymaganiom.

Sauny InfraRed (na podczerwień)

W naszej ofercie znajdziesz sauny, w których utrzymuje się niższą temperaturę niż w saunach klasycznych. W saunach na podczerwień temperatura powietrza wynosi około 40-65 °C.

saunie na podczerwień jako źródło promieniowania zastosowane są ceramiczne, kwarcowe lub węglowo-magnezowe promienniki podczerwieni. Sauna tego typu wymaga klasycznego zasilania 230V. W zależności od ilości osób, które może pomieścić sauna, promienniki charakteryzują się mocami od około 1200W (sauna jednoosobowa) do 2100W (sauna czteroosobowa).

Saunę na podczerwień można zamontować praktycznie w każdym pomieszczeniu, na przykład w łazience, piwnicy, czy nawet w salonie. 

W saunach infrafed (IR) nie modyfukuje się wilgotności powietrza. Nie stosuje się generatorów pary. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

© Kąpielowy.pl, PPHU „ASTRA”

Sklep internetowy od home.pl