Drzwi prysznicowe

W naszym sklepie internetowym Kapielowy.pl prezentujemy dużą różnorodność i ilość drzwi prysznicowych do wnęki, o rozmaitej stylistyce, wykonaniu i rozmiarach.

Oferujemy drzwi prysznicowe wnękowe zróżnicowane pod względem sposobu otwierania, są to drzwi prysznicowe uchylne, drzwi prysznicowe przesuwne, drzwi prysznicowe składane, drzwi prysznicowe wahadłowe oraz drzwi prysznicowe obrotowe.

Sposób otwierania drzwi prysznicowych nie jest jedynym kryterium dokonania wyboru. Przede wszystkim należy wziąć pod uwagę szerokość wnęki, którą macie Państwo do zagospodarowania w swojej łazience. Możemy zaproponować drzwi prysznicowe wnękowe w rozmaitych rozmiarach (również tych nietypowych) od 65 cm po 240 cm. Do najpopularniejszych wymiarów drzwi wnękowych należą szerokości: 100, 110, 120, 130 i 140 cm. Każde z naszych drzwi posiadają minimalną regulację na profilu 2 cm, a niektóre z naszych drzwi prysznicowych do wnęki np. z serii DRAGON mają możliwość regulacji aż do 9 cm. Tak szeroka możliwość regulacji drzwi prysznicowych sprawia, że jesteśmy w stanie zaproponować Państwu drzwi do niemal każdej szerokości wnęki.

Sprzedajemy kabiny i drzwi prysznicowe tylko kilku sprawdzonych i cenionych w Europie firm, takich jak Gelco, Polysan i Sanotechnik. Każdy z producentów posiada w ofercie kilka serii drzwi prysznicowych, które różnią się pomiędzy sobą stylistyką. W naszej ofercie znajdą Państwo drzwi do wnęki w nowoczesnym stylu, jak i te utrzymane w charakterze klasycznym oraz retro.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą drzwi prysznicowych do wnęki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sauny kabiny prysznicowe wanny łazienki kapielowy.pl
© Sklep internetowy Kąpielowy.pl Wyposażenie łazienek
#KąpielowyPL #kapielowypl
Sklep internetowy Shoper.pl