Kabiny prysznicowe Walk-in

Kabiny prysznicowe Walk In to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących nowoczesność, elegancką formę i minimalistyczny kształt.

Kabiny prysznicowe Walk In zwane inaczej kabinami otwartymi – to duże tafle szkła montowane bez drzwi. Zbudowane są z dwóch, trzech a nawet tylko z jednej, czystej tafli hartowanego szkła. Kabiny typu Walk In najpiękniej prezentują się zamontowane bezpośrednio na podłodze lub z niskim brodzikiem.

W naszym sklepie internetowym Kapielowy.pl znajdą Państwo całą gamę kabin prysznicowych Walk In. Pierwszy typ kabiny prysznicowej Walk In stanowi tylko jedna tafla szkła zamontowana na jednym z boków do ściany, tworząc kabinę z wejściem z boku. Taką pojedynczą taflę szkła można również zamontować w wolnej przestrzeni, tak by nie dotykała żadnej ze ścian łazienki, montując ją na odpowiednim, regulowanym wsporniku tworząc kabinę z wejściem z obu stron.

Drugą możliwością jest kabina Walk In składająca się z dwóch lub więcej tafli szkła . Łącząc ze sobą różnego wymiaru tafle szkła możemy stworzyć kabinę typu Walk In dokładnie według naszego pomysłu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kabin prysznicowych Walk In i stworzenia tylko własnej przestrzeni prysznicowej w łazience.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sauny kabiny prysznicowe wanny łazienki kapielowy.pl
© Sklep internetowy Kąpielowy.pl Wyposażenie łazienek
#KąpielowyPL #kapielowypl
Sklep internetowy Shoper.pl