Parawan nawannowy stały i jego zastosowanie praktyczne

Nie w każdej łazience można sobie pozwolić na montaż kabiny prysznicowej i wanny jednocześnie. Tymczasem domownicy mają różne potrzeby i oczekiwania w zakresie codziennej higieny. Z pomocą przychodzą w tym przypadku specjalne parawany nawannowe. Podczas wyboru tego rodzaju elementów trzeba mieć na uwadze nie tylko ich design, ale przede wszystkim wymiary samej wanny. To rozwiązanie 2w1, które pozwala korzystać jednocześnie z prysznica i wanny.

Parawan nawannowy przesuwny, a może stały?

Parawany montowane na wannie to dość szeroka kategoria produktów. Postawić można na minimalistyczny parawan nawannowy przesuwny, większy parawan nawannowy 2-częściowy lub duży parawan nawannowy 3-skrzydłowy. Poszczególne wersje parawanów różnią się między sobą ilością elementów konstrukcyjnych, z których się składają. Elementy te mogą być stałe lub ruchome. To ostatnie rozwiązanie jest bardzo funkcjonalne, bo parawan można wtedy złożyć.

Jaki parawan nawannowy wybrać do swojej łazienki?

Każdy model parawanu ma swoje zalety i wanny. Generalnie parawany nawannowe pozwalają na korzystanie w jednej łazience z funkcji wanny i prysznica. W małych pomieszczeniach najlepiej sprawdzają się parawany składane. Nie wymagają bowiem mocowania prowadnic. Modele przesuwne są przeznaczone raczej do większych łazienek. Podobnie jest z parawanami nawannowymi stałymi. W praktyce parawan pasuje do łazienek utrzymanych w każdej możliwej stylistyce.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sauny kabiny prysznicowe wanny łazienki kapielowy.pl
© Sklep internetowy Kąpielowy.pl Wyposażenie łazienek
#KąpielowyPL #kapielowypl
Sklep internetowy Shoper.pl