Wanny prostokątne

Jednym z najbardziej popularnych rodzajów wanien są wanny prostokątne. W sklepie Kapielowy.pl prezentujemy szeroką ofertę wanien akrylowych prostokątnych czeskiego producenta POLYSAN. Oferujemy ponad 50 wanien prostokątnych w rozmaitych wymiarach, zaczynając od długości wanny 120 cm kończąc na 200 cm. Sprzedajemy je w komplecie z nóżkami, gotowe do montażu.

Nasze wanny akrylowe są wygodne i zarazem zaprojektowane tak by były ekonomiczne pod względem zużycia wody.

Do większości wanien prostokątnych można dokupić dodatkowe akcesoria, które znajdą Państwo w produktach powiązanych przy każdym modelu wanny:

  • obudowy,
  • parawany nawannowe,
  • zagłówki,
  • syfony,
  • armaturę nawannową.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wanien akrylowych prostokątnych.

Wanny prostokątne

Ekskluzywne wanny łazienkowe prostokątne

Niezmiennie od lat to wanny prostokątne cieszą się na rynku zdecydowanie największą popularnością. Są przestronne, dość wygodne i wcale nie muszą zajmować w łazience bardzo dużo miejsca. Sprawdzają się zarówno w małych, jak i dużych łazienkach. Na wanny prostokątne stawiają przede wszystkim miłośnicy klasycznej elegancji. Z drugiej strony są one dobrym wyborem także w przypadku aranżacji nowoczesnych.

Czym cechują się akrylowe wanny prostokątne?

Wanny łazienkowe prostokątne na ogół wykonywane są z akrylu. To materiał, któremu dość łatwo można nadać określony kształt, a przy tym jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Cechuje się naprawdę dużą trwałością. Nie trzeba się w tym przypadku martwić tym, że na wannie będą powstawać mało estetyczne plamy i zacieki. Wanny akrylowe są bowiem bardzo łatwe do utrzymania w czystości. Przez wiele lat prezentują się jak nowe. Z tego wynika ich duża popularność na rynku.

Wanny prostokątne - na jaki model się zdecydować?

Wanny prostokątne bywają bardzo duże, ale można też spotkać modele niewielkie. Wanny prostokątne 150 x 70 cm sprawdzą się też w naprawdę małej łazience. Wanny w kształcie prostokąta są na pierwszy rzut oka bardzo proste, ale ich przestrzeń wewnętrzna może być w różny sposób ukształtowana. W środku znajdować się mogą więc różnego rodzaju podłokietniki czy wytłoczenia. Są to elementy, które zwiększają komfort w czasie kąpieli. Każdy napewno znajdzie wannę swoich marzeń.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sauny kabiny prysznicowe wanny łazienki kapielowy.pl
© Sklep internetowy Kąpielowy.pl Wyposażenie łazienek
#KąpielowyPL #kapielowypl
Sklep internetowy Shoper.pl