Czym cechuje się parawan nawannowy podnoszony?

Parawan nawannowy pneumatyczny to wciąż na rynku pewnego rodzaju nowość. To również doskonała alternatywa dla klasycznych parawanów montowanych na wannie. Parawan nawannowy podnoszony po kąpieli za sprawą specjalnego podnośnika pneumatycznego podnosi się na określoną wysokość. Można go zamknąć na ścianie, tak, aby w niczym nie przeszkadzał domownikom.

Jakie zalety ma parawan nawannowy podnoszony?

Podstawowym atutem parawanów nawannowych pneumatycznych jest możliwość ich podnoszenia i opuszczania do ściany nad baterią. Dzięki temu można szybko i bezproblemowo zamienić wannę w kabinę prysznicową i odwrotnie. To dobry wybór do naprawdę niewielkich łazienek. Parawany tego rodzaju wcale nie są trudne w montażu i obsłudze. Cieszą się coraz większą popularnością i to nie tylko wśród miłośników designerskich rozwiązań.

Nowoczesne, funkcjonalne i praktyczne nawannowe parawany pneumatyczne

W czym tkwi fenomen nowoczesnych parawanów podnoszonych? Są one wyposażone w zintegrowane tłoki pneumatyczne. To one pozwalają na podniesienie parawanu o 28 cm i jego złożenie na ścianie nad baterią. Dzięki temu domownicy mają bezpośredni dostęp do wanny - nie ma najmniejszego problemu z utrzymaniem jej w czystości. Jednocześnie parawan tego typu szczelnie przylega do wanny i chroni wnętrze przed pryskającą wodą. W naszym e-sklepie do wyboru są modele ze srebrnymi lub czarnymi profilami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sauny kabiny prysznicowe wanny łazienki kapielowy.pl
© Sklep internetowy Kąpielowy.pl Wyposażenie łazienek
#KąpielowyPL #kapielowypl
Sklep internetowy Shoper.pl