Parawany nawannowe

Często musimy wybierać pomiędzy zamontowaniem kabiny prysznicowej a wanny, co jest spowodowane brakiem dostatecznej ilości miejsca w łazience. Jeśli nie chcemy zrezygnować z długich, relaksujących kąpieli w wannie i zależy nam na szybkim odświeżeniu się pod prysznicem, to świetnym pomysłem do naszej łazienki będzie wanna wraz z parawanem nawannowym, jako alternatywa dla kabiny prysznicowej.

Oferujemy kilkanaście propozycji parawanów nawannowych podzielonych na dwa typy: parawany klasyczne oraz parawany nawannowe unoszone pneumatycznie. Oba typy parawanów wykonane są z wysokiej jakości  hartowanego szkła czystego, jedno- lub kilku elementowe, stałe bądź składane.

Interesującym rozwiązaniem są parawany nawannowe unoszone pneumatycznie. Jest to jedyne takie rozwiązanie na naszym rynku. Poza niezawodną funkcjonalnością, parawan taki może być elementem ozdobnym łazienki jeżeli nie będzie używany. Uniesiony w górę o 28cm zostanie zamknięty na jednej ze ścian nie utrudniając dostępu do wanny. Zastosowanie takiego parawanu nawannowego gwarantuje również zapewnienie większej higieny w łazience.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą parawanów nawannowych.

Parawany nawannowe

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sauny kabiny prysznicowe wanny łazienki kapielowy.pl
© Sklep internetowy Kąpielowy.pl Wyposażenie łazienek
#KąpielowyPL #kapielowypl
Sklep internetowy Shoper.pl